Спеціалізована сільськогосподарська виставка EuroTier 2022 (Ганновер, Німеччина)

0
56
Спеціалізована сільськогосподарська виставка EuroTier 2022 (Ганновер, Німеччина)

Шановне товариство, з 15 по 18 листопада 2022 р., в Ганновері (Німеччина) пройде виставка EuroTier 2022 — www.eurotier.com.

EuroTier (Євротір) — це спеціалізована сільськогосподарська виставка, яка присвячена обладнанню для промислового розведення домашніх тварин всіх типів, розведення риби, та технологіям, які з цим пов’язані, наприклад — переробка та утилізація відходів, біогазові станції для сільського господарства, тощо.

Осінні виставки для сільгоспвиробників всього світу в величезному виставковому центрі Гановера стали найулюбленішою подією для фермерів. Час проведення був дуже зручним: після уборки врожаю. Дві сільськогосподарські виставки міняли одну одну: один рік в Гановері проводилася виставка Agritechnika, а наступного року виставка EuroTier.

Ці виставки в Гановері за кількістю відвідувачів та експонентів стали найбільшими в світі. Остання виставка EuroTier відбулася в Гановері у 2018 році. Після цього в проведенні будь-яких виставок наступив довга дворічна пауза, пов’язана з глобальними обмеженнями в зв’язку з пандемією Covid19.

Чи відновиться ця багаторічна традиція осінніх сільськогосподарських виставок наразі не зрозуміло. Організатори EuroTier 2022 докладають всіх зусиль, це був і залишається їх могутній прибутковий бізнес. Але відвідувачі трохи повідвикали від довгих подорожей літаками, пошуків місць в готелях. Та й літаків також стало менше.

Під час пандемії виставковий центр в Ганновері став центром діагностики та потім масових щеплень населення регіону від Covid19. А після початку війни в Україні 24 лютого 2022 року декілька павільонів були перепрофільовані та стали пунктами прийому та першим притулком для багатьох біженців з України.

В цьому році виставка EuroTier 2022 буде звісно менше ніж колись, але ті фірми, які будуть виставлятися на виставці, підтвердять клієнтам свою потужність, здатність вистояти проти будь-яких потрясінь. Скільки буде відвідувачів дуже важко спрогнозувати, але ж значно менше ніж до пандемії Covid19 та військового нападу Росії на Україну.

ВКФ Агротех Консалт представляє на українському ринку найпотужніших та найвідоміших виробників з Європи, тому всі наші партнери-постачальники представлені на стендах EuroTier 2022, як завжди. За цією ссилкою Ви можете онлайн подивитися експонентів та можливо знайти стенд потрібної фірми на виставці.

В чому перевага вільної творчості технологів Європи від інших регіонів? Саме тут народжуютья більшість іновацій, саме тут фірми вкладають міліонні інвестиції в розробку нових рішень та технологій. Саме виставка EuroTier 2022 — це найкраще місце для потужної всесвітньої презентації нових розробок в галузі сільського господарства.

Початок війни в Україні створив багато проблем не тільки в Україні. Європа розраховувала на мирний економічний розвиток з енергоносіями з Росії в наступні десятиліття або століття. Поставив гостро питання децентралізації вироблення енергії, самозабезпечення енергією невеликих підприємств. Другий подих відчувають фірми виробники обладнання для біогазових заводів. Потужний інтерес підприємств та інвесторів до виробництва енергії та газу з відходів сільськогосподарського виробництва перетворився в збільшення площ виставки EuroTier 2022 під технології енерговиробництва.

Виставка EuroTier 2022 має в собі другу виставку — Energie Dezentral 2022.

Виставка Energie Dezentral 2022

На виставці Dezentral Energie «Децентралізоване енергопостачання» представлені технології отримання енергії та природнього газу з продуктів сільського господарства.

Цей окремий підрозділ виставки EuroTier виник не сьогодні, а вже існує більше восьми років.

Розумні та далекоглядні інженери розуміли небезпеку концентрації джерел енергії та важливість розподілення виробництва енергії в економіці ближче до споживача.
Коли деякі псевдопатріоти України звинувачують Німеччину, що вони все купували у Росії, то це зовсім не так. Саме німці в більшості випадків за рахунок бюджетних дотацій штовхають вперед новітні інженірінгові розробки, початок впровадження нових, досі невідомих технологій в практику.

Згадайте скільки нових технологій профінансувала за останні десять років держава Україна? Україну грабували олігархи, у яких немає Батьківщини і жодного патріотизму, ставали міліардерами, а громадяни читали про зростання їх статків в газетах, де стверджувалося, що все законно.

Сьогодні ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ джерел енергії стала як ніколи актуальною. До попередніх викликів пов’язаних з передачею енергії на великі відстані добавилися імперіалістські амбіції, прямі воєнні дії та фізичне знищення великих енергетичних підприємств військовими методами.

Декілька інженерних новинок підготувала до виставки EuroTier 2022 відома фірма Vogelsang, з якою ми співпрацюємо більше 15 років. Фірма виготовляє — надійні роторні насоси, проточні подрібнювачі, системи внесення органічних добрив, обладнання для біогазових установок.

Фірма Фогельсанг інвестує значні кошти в пошукові дослідницькі роботи, виступає завжди піонером новітніх інженерних розробок в галузі насосів та механічних агрегатів для перемішування та подрібнення…

На виставці в Ганновері фірма Vogelsang представлена на двох власних стендах площею більше 1000 кв.метрів.

Два величезних павільони виставки EuroTier 2022 присвячени обладнанню для внесення, перемішування та перекачки рідких органічних добрив. Тут багато виробників мобільних цистерн для перевозки та внесення гною — Joskin, Samson, Bauer, Zunhammer, Garant. Фірма Vogelsang належить до цієї іменитої когорти виробників, і виставить на огляд обладнання для перекачки, та внесення рідких органічних відходів тваринництва.

Новинкою в цьому сегменті будуть новий тип розподілюючих головок — ExaCut ЕСМ, а також нова модель вже відомої навісної системи Unispread, яка призначена для роботи зі шланговою системою подачі гноївки до трактору, який рухається по полю.

Фірма Vogelsang покаже на EuroTier2022 ще одну нову розробку — сепаратор X-Split для рідкого гною свиней та ВРХ. Сепаратор розроблений з урахуванням досвіду використання подібних сепараторів фірм конкурентів і як завжди відрізняється абсолютно революційними змінами в побудові. Фірма приділяє при проектуванні абсолютний приорітет більш надійній роботі, меншими витратами на запчастини, та більш зручному сервісу агрегатів.

Сепаратор Vogelsang X-Split для рідкого гною свиней та ВРХ
Сепаратор Vogelsang X-Split для рідкого гною свиней та ВРХ

За принципом роботи, X-Split — це традиційний шнековий сепаратор. В корпусі стоїть решітка з нержавіючої сталі, всередині решітки рухається шнек, який поступово просуває та продавлює гній від входу до виходу з корпуса. На відміну від конкурентів сепараторів — FAN, YES, MWM, шнек сепаратора Vogelsang XSplit рухається не вперед від мотора, а навпаки, в сторону мотора. Таке ріішення дозволило відмовитися від ущільнень валу, тим самим зменшив вартість експлуатації та верогідність простоїв. Сепаратор має просту та зрозумілу систему регулювання ступеню віджиму, від 25 до 40% сухих речовин, електропривід потужністю 5,5 або 7,5 кВт, та продуктивність віджиму до 50 м3 за годину. По показнику продуктивності сепаратор XSplit значно швидше працює ніж конкуренти.

В павільонах виставки Energy Dezentral самою гучною новиною від Фогельсанг буде нова модель ексцентрично-шнекових насосів з назвою — HiCone.

Нова модель ексцентрично-шнекових насосів Vogelsang HiCone - НОВА ЕРА ЕКСЦЕНТРИЧНО-ШНЕКОВИХ НАСОСІВ

Фірма презентує свою нову розробку такими гаслами: НОВА ЕРА ЕКСЦЕНТРИЧНО-ШНЕКОВИХ НАСОСІВ (детальніше про насос — news.vogelsang.info).

Нова модель насосу HiCone — продовжує та розширює лінійку ексцентрично-шнекових насосів СС-Pump виробництва Vogelsang. Насоси нової серії HiCone мають дуже суттєві технічні зміни та особливості конструкції, які забезпечують значно кращі показники при експлуатації шнекових насосів.

Новою моделью насосів Vogelsang кидає визов визнаним лідерам ринку ексцентрично-шнекових насосів. Насос HiCone майже гарантовано почне витісняти з перших місць визнаних лідерів цього сектору насосів фірми Wangen та Netsch.

Якщо коротко про ефект революційних відмінностей, то насос Vogelsang HiCone має значно кращі показники по витривалості та зносу елементів, а по-друге, витрачає для роботи набагато менше електроенергії. Насос за результатами експлуатації та випробувань на протязі року продемонструвала вражаючі результати, які і дозволили виробнику застосувати слово «революційно новий насос».

За рахунок чого конкретно досягнуті такі результати шнекового насоса ми розкажемо Вам с задоволенням. Дзвоніть нашим фахівцям-консультантам.

Прем’єра насоса HiCone відбудеться 15.11.2022 року на виставці Energy Dezentral в Гановері Німеччина.

Моделі насосів HiCone Vogelsang можна буде замовити через ВКФ «Агротех Консалт» починаючи з січня 2023 року.

Ексцентрично-шнековий насос Vogelsang HiCone

Новий ексцентрично-шнековий насос HiCone Vogelsang оснащений новітньою системою регулювання положення ротора в статорі насоса. Система дозволяє прибирати зазор, який утворюється внаслідок амбразивного зносу. За словами інженерів фірми Vogelsang, це значно (в рази) збільшить строк безремонтної експлуатації насоса.

Насос Vogelsang HiCone
Vogelsang HiCone — новий ексцентрично-шнековий насос

За рахунок ще однієї новинки, інженери змогли знизити його енергоспоживання на 40%!
Управління роботою насоса здійснюється як вручну, так і автоматично, від центральної системи керування техпроцесом.

Насос HiCone зберігає всі переваги традиційних ексцентрично-шнекових насосів, таких як — перекачка надгустих сумішей на біогазових установках та на різноманітних виробництвах, делікатне поводження з сумішами за рахунок низької частоти обертів, зручна зміна параметрів перекачки, точне дозування в залежності від зміни температур та в’язкості речовин для перекачки.

Електропривід насоса обладнаний спеціальною системою автоматичного запуску, яка здатна значно зменшити дуже високе пускові навантаження та потребу в електроенергії.

Vogelsang розробив чотири типорозміра насосів серії HiCone з максимальною продуктивністю 290 м3/год. По цьому показнику насос не має аналогів та конкурентів в світі.

Якщо Ви завітали на виставку EuroTier 2022 до Гановера, зателефонуйте нам, ми організуємо найкращу технічну консультацію на стендах наших партнерів!

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь