Інформація для тих, хто знає Агротех Консалт дуже давно

0
255
Кліваденко - Історія одного злочину

До уваги клієнтів фірми «Агротех Консалт» та відвідувачів нашого нового сайту. Особливо для тих, хто знає Агротех Консалт більше, ніж 2 роки!

Шановні клієнти, з осені 2020 року ВКФ «Агротех Консалт» було вимушено зробити новий сайт за новою адресою: www.agrotex.info.

Той факт, що при відвіданні нашого звичного старого сайту www.agrotex.com.ua Ви бачите назву «власника» «БТМ Агро» — це звичайна крадіжка, і ніяке не переіменування фірми і таке інше, про що в спілкуванні з клієнтами заявляють колишні співробітники нашої фірми.

Пояснення

Доменне ім’я agrotex.com.ua та корпоративний сайт завжди належав ВКФ «Агротех Консалт». Але, в грудні 2019 року доменне ім’я було таємно переоформлено на приватну особу і весь сайт вкрадений у дійсних власників шляхом обману.

Безпосередній злочинець-крадій — Кліваденко Андрій Валерійович.

Подана на сайті технічна інформація стосовно обладнання та систем цілком правильна, тому що цей сайт був зроблений 15 років тому та інформаційно наповнювався зовсім іншими фахівцями.

Зважаючи на використання нашого багаторічного інформаційного ресурсу agrotex.com.ua для збагачення нечесними людьми, ми не могли не прокоментувати цю ситуацію.

Нажаль цьому злочину не вдалося своєчасно зашкодити. Так сталося. Так буває у житті. Всі це знають.

Але ж цей короткий текст та подальша розповідь буде корисна тим, хто будує бізнес «по-старому», не на письмово оформлених домовленостях, та зафіксованих правилах, а на «демократичних» засадах. Не можна сподіватися на те, що всі люди порядні, читали Біблію, та не можуть зробити підло та нечесно. Отже…

Невелика розповідь по крадіжку

Цю крадіжку спланувала та здійснила у 2020 році група співробітників офісу ВКФ «Агротех Консалт» на чолі з таким собі видатним бізнесменом Кліваденко Андрій Валерійович, в минулому — комерційний директор фірми «Агротех Консалт». Звичайно, так простіше починати свій власний клонований бізнес, нічого іншого ці крадії не змогли вигадати самостійно.

Обставини, які дозволили викрасти активи ВКФ «Агротех Консалт» в лютому — червні 2020 року:

 • довіра реальних власників бізнесу до адміністратора Кліваденко А.В, в зв’язку тривалим знайомством;
 • таємний характер послідовних злочинних дій бухгалтера фірми Самоліс Т.І. та комерційного директора по виведенню активів фірми і створення боргів;
 • повне перекриття кордонів в зв’язку з пандемією коронавіруса;
 • відсутність реальних власників в Україні в період лютий-травень 2020 року;
 • групове сплановане шахрайство та омана групою НЕПОРЯДНИХ осіб.

До групи крадіїв активів ВКФ «Агротех Консалт» весною-літом 2020 року належали наступні особи:

 • Кліваденко Андрій Валерійович – колишній комерційний директор
 • Самоліс Тамара Іванівна – колишній головний бухгалтер підприємства
 • Горбач Олександр Леонідович – колишній менеджер по продажам
 • Кузьмич Микола Володимирович – колишній менеджер по продажам
 • Буряк Яна — колишній менеджер по продажам.
 • Капілян Антоніна Анатольєвна – консультант по оборудках з підприємствами, аферист з великим досвідом, героїня багатьох скандалів та кримінальних проваджень, давня знайома Кліваденка А.В.

Трішки про персону Капілян А.А.:

Ця група офісних працівників, під час двомісячної відсутності власників на місці, без погоджень та протоколів домовленостей, зробила наступне:

 • перевели грошові кошти з ВКФ «Агротех Консалт» на фірму «БТМ трейд», підконтрольну Кліваденко А.В.;
 • привласнили ВСІ готівкові грошові кошти підприємства;
 • забрали зварювальне обладнання для монтажу мембрани зі складу ВКФ «Агротех Консалт»;
 • оформили видачу на підставних осіб та вивезли зі складу товари та матеріальні цінності на шестизначні суми!

Видатний бізнесмен Кліваденко А.В., щоб простіше біло починати самостійну роботу, ТАЄМНО від власників переоформив:

 • телефонні номери ВКФ «Агротех Консалт» 067 246 1020 та 067 509 1020 на свою фірму «БТМ Трейд»;
 • доменні імена всіх наших інформаційних сайтів — agrotex.com.ua, btm-trade.com.ua, agropump.com.ua на своє власне ім’я.

Шахраї – крадії, використовуючи сайт, від імені ВКФ «Агротех Консалт» в розсилці клієнтам повідомили про свій злочин так:

«Засновники компанії прийняли рішення рухатись у різному напрямку по причині різного бачення на ведення бізнесу та відношення до клієнта…
Вся команда «Агротех» наразі у повному складі працює у ТОВ БТМ-Трейд під керівництвом незрівняного Кліваденко Андрія Валерійовича.»

Відчуваєте різницю? Як благородно можна обізвати звичайний злочин 🙂

Повний склад фірми склали четверо зухвалих співробітників-злочинців. Від сміху треба триматися за живіт, в від нахабності та образи затискаються кулаки.

До 2012 року діяльність на ринку проводило ТОВ «Агротех Консалт» (ОКПО ). Пан Кліваденко був одним з номінальних засновників, без вирішального голосу. В 2012 році діяльність підприємства була зупинена, але товариство юридично не ліквідовано.

Діяльність на ринку з 2012 року вело ТОВ ВКФ «Агротех Консалт» (ОКПО ) до складу засновників Кліваденко А.В. ніколи не входив.

Нас запитують, не вірячи в почуте: «Що серьйозно? Що, хіба можно було безкарно так вдіяти?»
Відповідь: «на превеликий жаль – ТАК».

За свою надмірну довіру найманим працівникам та наївність, власники та засновники бізнесу мають заплатити. Всі мають бути пильнішими в майбутньому.

В червні 2020 року власниками були подані заяви у правоохоронні органи про крадіжку, через що було відкрито кримінальну справу. Номер провадження:

Проводяться слідчі дії, зараз триває розслідування та збір доказів.

В зв’язку з тим, що злочинна група мала в складі головного бухгалтера, були знищені майже всі письмові бухгалтерські документи докази слідчім збирати непросто. Але ми маємо надію, що в недалекому майбутньому справедливість все-таки переможе, та злочинці отримають по заслугах.

Одна з улюблених мудрощів (з часів спортивного минулого) звучить так:

СИЛЬНОМУ НЕ ТРЕБА, А СЛАБКОМУ НЕ ДОПОМОЖЕ!

Трохи жаль цих людей, бо красти (брати без дозволу) не можна. Це є ГРІХ. Є різні сили, які відновлюють справедливість серед людей. В тому числі в різних поколіннях нащадків.

Але це був їх вибір. За час, що пройшов після несанкціонованих таємних дій минуло вже майже рік. Ніяких дій у напрямку повороту вкраденого зроблено не було. Люди почувають себе правими. Більш того, нашим клієнтам та на різних ресурсах вони ще й умудряються розказувати, що вони єдині власники, та що наша компанія є їх клоном 🙂

Ми впевнені, що МИ – КРАЩІ в багатьох напрямках. Наші знання та досвід не можна вкрасти декільком непорядним та недалеким персонам. Ми не боїмося чесної конкуренції на ринку обладнання для тваринництва та для роботи з гноєм та відходами. Ми впевнені у своїх перевагах та в кращому рівні сервісу для клієнта.

Влітку 2020 року було непросто, але завдяки всім технічним спеціалістам, які залишилися вірними підприємству, ВКФ «Агротех Консалт» відновила свою роботу та поступово повертає собі введених в оману» клієнтів. Новий склад менеджерів проходить навчання від незмінних засновників бізнесу, та набирається досвіду.

Запам’ятайте

 • ТОВ «БТМ Трейд» – це фірма крадіїв ресурсів ВКФ «Агротех Консалт»!.
 • Засновник та директор Кліваденко А.В. – нікчемна непорядна людина!
 • Вони продовжують представлятися «Агротех Консалтом» але договора заключають на «БТМ-Трейд»;

Так, як він вдіяв з найближчими колишніми друзями, він зробить з партнерами та клієнтами в будь-який момент в подальшому. Зберігайте і не втрачайте пильність.

Деякі документи щодо нахабних маніпуляцій Кліваденко А.В.

 

У всьому іншому, колектив ВКФ «Агротех Консалт» бажає ВСІМ здоров’я та успіхів в роботі.

Беріть з нашого нового сайту agrotex.info корисну інформацію.

Якщо щось не знайшли – дзвоніть в офіс. Обов’язково постараємося допомогти.

Деяка спеціальна інформація щодо технологій використання органічних відходів, правильного внесення рідкого гною надається тільки при персональному спілкуванні з Клієнтом, адже є певна інформація не для широкого розповсюдження.

ВІДГУКИ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь